Futóterápia
Ne kérdezd tőlem, miért futok. Inkább kérdezd meg magadtól, Te miért nem.
2014. május 3., szombat
Bréking: ami nem öl meg...
Ami nem öl meg...
... az megerősít. Kivéve a medve. Az mindig megöl.
(ősi székely bölcsesség, futóknak különösen motiváló! :))
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése