Futóterápia
Ne kérdezd tőlem, miért futok. Inkább kérdezd meg magadtól, Te miért nem.
2014. július 2., szerda
Már csak futnom kéne...
Sok minden történik mostanában.
Tovább is van... »
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)