2014. július 2., szerda

Már csak futnom kéne...

Sok minden történik mostanában.

Írt Tomán Edina vőlegénye, akit nem ismerek személyesen, hogy szívesen venné, ha írnék pár sort magamról és arról, hogy miért jelentkezem az I Love Balaton Éjszakai Futásra, mert kitenné a verseny facebook-oldalára. Továbbá szeretettel vár a Balatonfüredi Futó Cimborák csapatába, ahová Edina ajánlott be. Hát, szóhoz sem jutottam. Olyan társaságba csöppentem, ahol ultrafutók, ironmanek (vagy ironmen?) vannak, ahol én a 7 km-es kis nevezésemmel még éppen a nullát súrolom fölülről. Na jó, már kicsit talán ki kell hozzá nyújtanom a kezem... :) Akit érdekel a bemutatkozásom, tekintse meg az I Love Balaton Éjszakai Futás facebook-oldalán!

A másik, hogy megalakult Dagadt Köcsögék sportegyesülete, anyakönyvezett nevén Szupermarathon Közhasznú Sportegyesület, nemhivatalosan DK TEAM SE, amelynek hivatalosan is igazolt sportolója vagyok a mai naptól :) Régóta szimpatizálok velük, csak idő kérdése volt, mikor találjuk meg egymást valamilyen formában.

Szóval, közeledem a futóvilághoz vagy az közeledik hozzám, mindegy is. Elkezdtek zajlani a dolgok. Már az égvilágon mindent csinálok, ami a futással kapcsolatos virtuális közösségi élethez kötődik, csak éppen futni nem futottam egy hete rendesen - a múltkori túlerőltetés következtében szobabiciklire száműztem magam. 



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése