Ha minden igaz, Laura ma megveszi azt a Polar
FT1 FT2-es órát, amit közösen néztünk ki. Tök izgi. Bár alapmodell (pontos idő, edzésidő, pillanatnyi-, max.- és átlag pulzusszám, pulzus célzóna, edzésfájl), tudja, amit kell, és mégiscsak EKG-pontosságú, és mégiscsak Polar. Régóta tudjuk, hogy van, amit nem lehet megfizetni (ezt speciel meg lehet:
15.900 18.900 Ft) - minden másra ott a Runtastic.
Mama ma majdnem pulzusmérővel megy futni! :D
VálaszTörlésMama ma még nem, de a versenyen már egész biztosan pulzusmérővel fog futni ;)
VálaszTörlés