2014. május 5., hétfő

Mama ma már pulzusmérővel fut

Ha minden igaz, Laura ma megveszi azt a Polar FT1 FT2-es órát, amit közösen néztünk ki. Tök izgi. Bár alapmodell (pontos idő, edzésidő, pillanatnyi-, max.- és átlag pulzusszám, pulzus célzóna, edzésfájl), tudja, amit kell, és mégiscsak EKG-pontosságú, és mégiscsak Polar. Régóta tudjuk, hogy van, amit nem lehet megfizetni (ezt speciel meg lehet: 15.900 18.900 Ft) - minden másra ott a Runtastic.



2 megjegyzés:

  1. Mama ma majdnem pulzusmérővel megy futni! :D

    VálaszTörlés
  2. Mama ma még nem, de a versenyen már egész biztosan pulzusmérővel fog futni ;)

    VálaszTörlés